Jednym z najbardziej praktycznych i popularnych ubrań roboczych są spodnie ogrodniczki. Dlatego właśnie nie mogło ich zabraknąć w asortymencie naszego sklepu z odzieżą ochronną i BHP. Prezentujemy szeroki wybór modeli, które dopasują do swoich potrzeb pracownicy firm z różnych branż – budowlanej, remontowej, spożywczej, chemiczne itp.

W naszym sklepie dostaną Państwo zarówno damskie, jak i męskie spodnie robocze ogrodniczki. Posiadamy także specjalne modele dziecięce. Są one dostosowane do wymagań, jakie przepisy prawne nakładają na odzież ochronną, jednocześnie zapewniając komfort pracy nawet przez wiele godzin. Polecamy modele:

  • - z regulowaną długością szelek, połączonych gumą niekrępującą ruchów – idealne do pracy fizycznej,
  • - z kieszeniami, w których można umieścić narzędzia lub przydatne akcesoria,
  • - z dodatkową regulacją w pasie zapewniającą lepsze dopasowanie,
  • - wzmocnionymi kolanami, dzięki użyciu podwójnej warstwy materiału,
  • - z wszytą taśmą odblaskową poprawiającą widoczność pracownika nawet w trudnych warunkach.

Modele dostępne w ramach naszej oferty zapewniają należyty komfort pracy, nawet podczas wielogodzinnych sesji w wymagających warunkach. Spodnie robocze ogrodniczki wykonane zostały z wysokiej klasy materiałów, co w połączeniu z masą funkcjonalnych rozwiązań projektowych skutkuje długą żywotnością proponowanych egzemplarzy. Wzmocnienia ulokowane w strategicznych miejscach, które szczególnie narażone są na uszkodzenia oraz zużycie mechaniczne — jak na przykład kolana — znacząco ograniczają również ryzyko powstawania przetarć.

Spodnie robocze ogrodniczki — komfort i wygoda podczas pracy

Zapraszamy tym samym do zapoznania się z kompletnym wymiarem naszej oferty odzieży roboczej. Szczegółowy opis każdego modelu z naszego asortymentu, wraz z podstawowymi parametrami materiału oraz ogólną specyfikacją techniczną, znajdą Państwo w rozwinięciu danej pozycji. Zachęcamy również do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie naszych produktów — nasi doradcy z radością udzielą wszelkich informacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl