O nas

 

Firma powstała w 1990 roku jako spółka cywilna dwóch braci. Od lutego 2002 roku na mocy obowiązujących przepisów prawnych musiała przekształcić się w spółkę jawną. Współpracujemy z wieloma firmami na terenie całego kraju. 

Nasza załoga to 17 osób cechujących się znakomitą znajomością branży i skutecznością w działaniu.Załoga jest stała o dużym doświadczeniu i dużej skuteczności w działaniu. Jesteśmy solidnym i sprawdzonym partnerem dla dostawców i odbiorców. Wyznajemy zasadę, że z transakcji handlowej powinny być zawsze zadowolone dwie strony. Aby sprostać oczekiwaniom klientów oferujemy bardzo duży asortyment towarów i terminowość dostaw.

Oferujemy wyjątkowo duży asortyment towarów dla produkcji, usług, remontów i inwestycji budowlanych a każdy produkt jest dostępny od ręki, zakupione towary możemy też przewieźć  do klienta ( niezależnie od tego świadczymy też usługi transportowe). 

Świadczymy także usługi: instalujemy stolarkę PCV i aluminium, zajmujemy się również montażem drzwi i bram garażowych. Przejrzystość naszych działań i szybki rozwój został doceniony przez miesięczniki i organizacje branżowe, które przyznały nam nagrody : Diament Miesięcznika Forbes 2009, Certyfikat Przejrzysta Firma 2009 i Gazela Biznesu 2009.

Centrum Techniczno Budowlane Malam
ul.Abrahama 5, 84-300 Lębork
tel. 724988333
www.malam.com.pl
www.malam.pl


Malam D&B

D&D - Certyfikat Przejrzysta Firma. Nadawany za publikację sprawozdań finansowych lub przekazanie ich Dun and Bradstreet Poland Malam A.Malinowski i M.Malinowski Sp.j.Gazele Biznesu Malam

Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność firmy MALAM sp.j do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Gazele Biznesu Malam

Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność firmy MALAM sp.j do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Certyfikat Pracodawca Pomorza

Zarząd organizacji pracodawców "Pracodawcy Pomorza" z siedzibą w Gdańsku uchwałą nr 46/2011 z dnia 10.10.2011 przyjął w poczet członków firmę "MALAM" Andrzej Malinowski , Michał Malinowski Spóła Jawna z siedzibą w Lęborku

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl